„Ślepnąc od świateł” – polski serial dostępny online. Gdzie szukać legalnie?

Wielki kasowy hit „Ślepnąc od świateł” dostępny na platformach dystrybucji internetowej. „Ślepnąc od świateł” odcinki i gdzie je obejrzeć?

Co było podwalinami pod realizację serialu „Ślepnąc od świateł”?

Serial „Ślepnąc od świateł” w ogóle by nie powstał gdyby nie polski, poczytny pisarz Jakub Żulczyk i jego bestsellerowa książka o tym samym tytule. To właśnie na podstawie twórczości Żulczyka powstał wielki kasowy hit „Ślepnąc od świateł”. Serial okazał się wielkim przebojem telewizji kablowych zaś niedawno miał premierę w internecie. Na jakich platformach telewizji internetowej najlepiej zobaczyć serial „Ślepnąc od świateł”?

O czym traktuje serial „Ślepnąc od świateł”? Zarys fabularny produkcji

Serial opowiada historię Jakuba, warszawskiego dilera kokainy. Wydaje się on wieść uporządkowane, sielankowe życie jak na profesję, którą się para. Wszystko w jego planie dnia działa jak w zegarku, jednak jest już tym wszystkim zmęczony, postanawia odpocząć. W pierwszej scenie serialu „Ślepnąc od świateł” widzimy jak główny bohater stoi na lotnisku przyglądając się tablicy odlotów. Postanawia kupić bilet w jedną stronę do ciepłych krajów, polecieć do Argentyny. Przed wylotem ma jednak jeszcze siedem długich dni i nocy na uporządkowanie wszystkich swoich spraw. Traf chce, że życie się komplikuje, a Kuba poszukiwany jest przez gangstera Dario. Bandyta niedawno wyszedł z więzienia i po powrocie próbuje odszukać swojej zguby – niebieskiej, sportowej torby z trefną partią kokainy. Traf chce, że w jej posiadaniu znajduje się Kuba. Czy głównemu bohaterowi uda się dogadać z Dariem i uniknąć konsekwencji? Przekonaj się sam oglądając serial „Ślepnąc od świateł”!

Czy warto zapoznać się z miniserialem „Ślepnąc o świateł”?

Po ogromnym sukcesie kasowym w telewizjach kablowych pytanie wydaje się być retoryczne, ale odpowiadamy – tak, warto. Zdecydowanie warto. Serial „Ślepnąc od świateł” zrealizowany jest z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. Twórcom – duetowi reżysersko-scenopisarskiemu w składzie Krzysztof Skonieczny oraz Jakub Żulczyk, udało się odtworzyć niesamowity klimat literackiego pierwowzoru. Warszawa ukazana w serialu „Ślepnąc od świateł” jest niesamowicie hipnotyzująca. Zresztą sam Żulczyk wspomniał, że ta historia mogłaby się zdarzyć tylko w mieście stołecznym!

Gdzie można zobaczyć serial „Ślepnąc od świateł?

Serial „Ślepnąc od świateł” nie jest już wyświetlany w klasycznych telewizjach kablowych, ale na szczęście od niedawna można go zobaczyć w internecie. Jak go znaleźć? Wystarczy uruchomić wyszukiwarkę internetową, a w jej polu wyszukiwania wpisać, na przykład frazę: „Ślepnąc od świateł” odcinki. To wszystko co musisz zrobić!

Na której platformie telewizji cyfrowej najlepiej obejrzeć „Ślepnąc od świateł”?

Platform jest sporo w obecnych czasach, a co chwila powstają nowe. Najlepiej postawić na sprawdzone rozwiązanie i skorzystać ze sprawdzonej telewizji internetowej – uruchomić serwis IPLA. Znajdziesz tam wszystkie odcinki serialu „Ślepnąc od świateł”. Nie zwlekaj z oglądaniem!