Ostatnia misja Franza Maurera. Film „Psy 3” na platformach streamingowych. Gdzie znaleźć „Psy 3”?

Każdy z nas na pewno zna albo przynajmniej zetknął się z kultową serią filmową „Psy” stworzoną przez Władysława Pasikowskiego. Twórca kazał nam czekać przeszło ćwierć wieku na kolejną część ulubionej sagi filmowej o byłym funkcjonariuszu służb bezpieczeństwa Franciszku Maurerze, pseudonim Franz. Pełna nazwa nowego dzieła cenionego reżysera brzmi „Psy. 3” online z podtytułem „W imię zasad”. Po premierze kinowej nareszcie pojawiła się możliwość, żeby obejrzeć film „Psy 3” z domu na platformach telewizji cyfrowej.

Ostateczne zadanie Franza Maurera

Wymuszoną policyjną „emeryturę” Franz Maurer ma już dawno za sobą, jednak życie nie pozwala mu uciec od problemów. Film rozpoczyna się sekwencją zakładu karnego, z którego wychodzi główny bohater. To swoiste nawiązanie do części drugiej trylogii. „Dożywocie zamieniona na ćwiarę” – cytując słowa jednej z postaci filmu „Psy 3”. Maurer zdaje się być mocno zagubiony po odzyskaniu wolności. To, co zostawił przed odsiadką już przeminęło, starzy przyjaciele nie żyją lub zapadli się pod ziemię, poprzednie koneksje nie mają znaczenia, zdewaluowały się. Franz musi podążyć na swoją ostatnią misję, końcowe dni „służby”.

Czy Franz Maurer potrafi jeszcze sobie poradzić?

Mimo tego, że dla Maurera wszystko wokół się zmieniło to ciągle stary, dobry Franz, którego znamy z poprzednich części cyklu filmowego Władysława Pasikowskiego. Pomimo zagubienia potrafi sobie radzić. Może jest trochę bardziej zgorzkniały, czasami pozwoli sobie nawet na chwilę wzruszenia. Tak jak i Franciszek Maurer stara się sobie poradzić, tak i najnowsza część legendarnej już serii daje radę! Film „Psy 3” naprawdę może się podobać, historia jest dobrze napisana i poprowadzona. Mamy okazję zobaczyć ulubionych bohaterów – Cezary Pazura jako Nowy, Stopczyk, a także kilka nowych twarzy, w tych rolach Marcin Dorociński, Jan Frycz, Sebastian Fabijański czy Mirosław Baka. Film „Psy 3” jest pełen nawiązań do poprzednich części trylogii, wierni fani niejeden raz się uśmiechną czy wzruszą. Ale pewnie zadają oni sobie pytanie: gdzie znajdę „Psy 3”?

Franz, gdzieś Ty się podział? Dostęp do filmu „Psy 3. W imię zasad”

Film miał swoją premierę już znaczny czas temu, więc niestety nie można go już zobaczyć w multipleksach i kinach studyjnych. Na szczęście, jeśli posiadamy odpowiednie urządzenie i dostęp do internetu to film „Psy 3” online możemy obejrzeć w zaciszu własnych czterech kątów. Wystarczy telefon, smart tv czy laptop i możemy cieszyć się filmem nie ruszając się z domu. Jednak gdzie obejrzeć „Psy 3” online w internecie?

Dystrybucja internetowa filmu „Psy 3”, na którą platformę streamingową się zdecydować?

Produkcja Władysława Pasikowskiego jest szeroko dostępna w internecie, film można znaleźć na różnego typu serwisach Video on Demand. Jednak na który się zdecydować? Który jest najlepszy? Gdzie znaleźć „Psy 3” online? Jednym z popularniejszych platform dostępu do telewizji internetowej jest, na przykład IPLA. Odpalasz laptopa albo urządzenie z dedykowaną aplikacją, łączysz się z internetem i już możesz cieszyć się filmem „Psy 3” w swoich czterech ścianach!